ZDRAVOTNÍ, REHABILITAČNÍ A JINÉ POTŘEBY

KE KOUPI

Vítejte na stránce, která je obdobou E-shopu.

Po kliknutí na položku, která Vás zajímá, se dostanete na stránku s podrobnými informacemi, popisem a cenou položky. V případě zájmu můžete na dané stránce s popisem zboží kliknout na tlačítko "OBJEDNAT". To Vás přesměruje na objednávkový formulář, kde si můžete objednat jakékoliv zboží z našeho katalogu zdravotních pomůcek. Ten obsahuje celou škálu rehabilitačních pomůcek, kompenzačních pomůcek, dezinfekčních přípravků, zdravotnických potřeb, apod. a připravili jsme ho tak, abychom pomohli především seniorům ulehčit jejich život a jejich blízkým usnadnit péči o ně. Věříme, že i Vy si některé z produktů oblíbíte, jako naše pečovatelky v Praze, které je rády využívají. 

Další produkty budeme do katalogu postupně přidávat.

dezinfekce AntiCovid 1 litr
SLEVA 33 %. Dezinfekční přípravek na ruce a povrchy. Vyroben dle doporučené receptury WHO. Dezinfekce na bázi alkoholu.
60 Kč
Dezinfekce na roušky a respirátory
Dezinfekce, která je z hlediska zdraví a vdechování bezpečná a zároveň účinně dezinfikuje roušky a respirátory včetně těch, které jsou vyrobeny z nanovláken.
152 Kč
Silná dezinfekce na roušky a respirátory
Silná dezinfekce na roušky a respirátory včetně nanovlákenných, která je složením shodná s tou standardní, ale má vyšší obsah alkoholu. Je bezpečná, šetrná k pokožce, nezapáchá a je velmi účinná.
168 Kč
Pratelná inkontinenční podložka se záložkami na postel.
Prvotřídní pratelná a znovupoužitelná inkontinenční podložka na postel, která má po bocích záložky pod matraci. Vysoká nasákovost (3,5 l). Rozměr 85x90 cm.
993 Kč
metlička na masáž hlavy
Masážní hlavice ve tvaru chobotnice na masáž hlavy, krku a dalších bodů na těle. Přináší úlevu od napětí a stresu. Zvyšuje prokrvení, má relaxační účinky.
88 Kč
malá masážní chobotnička - trojnožka
Malá masážní chobotnička, nebo-li trojnožka s kuličkami na koncích určená k masáži zad a dalších partií těla.
122 Kč
dřevěné škrábátko ve tvaru ruky
Dřevěné škrábátko se zakončením ve tvaru ruky určené pro ty, kteří se již sami nemohou poškrábat na zádech. Poslouží dobře také k přisunutí vzdálenějších předmětů.
133 Kč
Zdravěnka E-shop
Zdravé potraviny, hotová jídla i pro speciální diety, přírodní kosmetika, EKO čistící prostředky a vše, co najdete v tzv. zdravěnce teď v e-shopu našeho partnera. Dovoz až domů nebo možnost vyzvednutí přímo v prodejně.
dle výběru samostatně v partnerském E-shopu
Léky a potřeby pro diabetiky a další
Volně prodejné léky a léčivé výrobky, krémy, masti, obuv, knihy a časopisy, potřeby pro diabetiky a ne jen pro ně, zdravotnické potřeby a mnoho dalšího přímo v partnerském E-shopu.
dle výběru samostatně v partnerském E-shopu
Bylinné výrobky pro zdraví
Tinktury, oleje, masti, výluhy a další výrobky z bylin pro podporu zdraví, dále třeba také knihy o bylinkách k objednání přímo z partnerského E-shopu.
dle výběru samostatně v partnerském E-shopu
Zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky i proti koronaviru
Partnerský e-shop se zdravotnickými potřebami a ochrannými pomůckami i proti koronaviru. Najdete zde zejména respirátory FFP2 i FFP3, roušky, jednorázové rukavice všeho druhu a velikostí a testy na COVID.
dle výběru samostatně v partnerském E-shopu
Klasická lékárna online
Nyní si můžete z pohodlí Vašeho domova objednat volně prodejné léky, zdravotnické potřeby, rezervovat si léky na předpis a mnoho dalšího. Doručí Vám zásilku k Vám domů nebo si ji můžete zdarma vyzvednout přímo v jedné z mnoha těchto lékáren. Navíc můžete využít například výhodný program pro držitele jejich karty. Vyzkoušejte, jak je to snadné.
dle výběru samostatně v partnerském E-shopu

↓ ZDE MŮŽETE VYPLNIT OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ ↓