ZDRAVOTNÍ, REHABILITAČNÍ A JINÉ POTŘEBY

KE KOUPI

Vítejte na stránce, která je obdobou E-shopu.

Po kliknutí na položku, která Vás zajímá, se dostanete na stránku s podrobnými informacemi, popisem a cenou položky. V případě zájmu můžete na dané stránce s popisem zboží kliknout na tlačítko "OBJEDNAT". To Vás přesměruje na objednávkový formulář, kde si můžete objednat jakékoliv zboží z našeho katalogu zdravotních pomůcek. Ten obsahuje celou škálu rehabilitačních pomůcek, kompenzačních pomůcek, dezinfekčních přípravků, zdravotnických potřeb, apod. a připravili jsme ho tak, abychom pomohli především seniorům ulehčit jejich život a jejich blízkým usnadnit péči o ně. Věříme, že i Vy si některé z produktů oblíbíte, jako naše pečovatelky v Praze, které je rády využívají. 

Další produkty budeme do katalogu postupně přidávat.

dezinfekce AntiCovid 1 litr
Dezinfekční přípravek na ruce a povrchy. Vyroben dle doporučené receptury WHO. Dezinfekce na bázi alkoholu.
90 Kč
Dezinfekce na roušky a respirátory
Dezinfekce, která je z hlediska zdraví a vdechování bezpečná a zároveň účinně dezinfikuje roušky a respirátory včetně těch, které jsou vyrobeny z nanovláken.
152 Kč
Silná dezinfekce na roušky a respirátory
Silná dezinfekce na roušky a respirátory včetně nanovlákenných, která je složením shodná s tou standardní, ale má vyšší obsah alkoholu. Je bezpečná, šetrná k pokožce, nezapáchá a je velmi účinná.
168 Kč
metlička na masáž hlavy
Masážní hlavice ve tvaru chobotnice na masáž hlavy, krku a dalších bodů na těle. Přináší úlevu od napětí a stresu. Zvyšuje prokrvení, má relaxační účinky.
88 Kč
malá masážní chobotnička - trojnožka
Malá masážní chobotnička, nebo-li trojnožka s kuličkami na koncích určená k masáži zad a dalších partií těla.
122 Kč
dřevěné škrábátko ve tvaru ruky
Dřevěné škrábátko se zakončením ve tvaru ruky určené pro ty, kteří se již sami nemohou poškrábat na zádech. Poslouží dobře také k přisunutí vzdálenějších předmětů.
133 Kč

↓ ZDE MŮŽETE VYPLNIT OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ ↓